udział Fundacji 2B w Tygodniu i Pikniku Obywatelskim

Miło nam donieść, iż nasza Fundacja została zakwalifikowana do udziału w VII OFIP,

które odbędzie się na początku września w Warszawie. Działania w ramach VII OFIP są finansowanie ze środków m. st. Warszawy.

W ramach Tygodnia Obywatelskiego, który odbędzie się w dniach 8-13 września 2014, zaprosimy warszawiaków do medytacji w Ogrodzie Saskim, a  także – na bezpłatne konsultacje psychosomatyczne w całym tygodniu. Obie propozycje – pod wspólnym szyldem: KEEP CALM, WARSAW.

W sobotę, 14 września zapraszamy wszystkich na Krakowskie Przedmieście, gdzie odbywać się będzie Piknik Inicjatyw Obywatelskich.
Na naszym stoisku, pod nazwą KLINIKA STRESU, będzie można zasięgnąć porady specjalistów od stresu.

OFIP-Logotypy-do-dokumentow