powołanie Przychodni Terapeutycznej i Kliniki Stresu

Od 2011 roku współpracujemy jako zespół psychoterapeutów. Prowadzimy zarówno psychoterapię w różnych nurtach, jak i zajmujemy się sposobami niwelowania negatywnych skutków stresu.   Przyszedł odpowiedni moment na stworzenie dwóch projektów.

Przychodnia Terapeutyczna

Pierwszy, w ramach którego głównym zadaniem jest prowadzenie ośrodka psychoterapii, w którym każdy może znaleźć fachową pomoc psychoterapeutyczną. Koordynatorką projektu została Natalia Żuk. Zapraszamy na stronę: www.warszawa-psychoterapia.net oraz na fanpage na Facebooku.

Klinika Stresu

Drugi projekt skupia się na wieloaspektowym wdrażaniu metod walki z nadmiernym stresem i zaburzeniami psychosomatycznymi. Koordynatorką projektu została Eliza Istynowicz. Również ma swoją stronę internetową i profil na Facebooku, które warto odwiedzić!